O mnie

Nazywam się Krzysztof Krzemień. Prywatnie mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Zawodowo zajmowałem się wieloma rzeczami, obecnie pracuję dla dużego banku. Od lat dużo piszę na różne tematy, także jako freelancer. Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę zapraszam do kontaktu.

Zobacz mój profil na Goldenline

Moją przygodę z futbolem amerykańskim zacząłem od oglądania Super Bowl na Canal+, kiedy PLFA jeszcze nie istniała. W miarę upływu lat okazało się, że dzięki internetowi można NFL obserwować na bieżąco. W 2012 r. zacząłem pisać bloga, by dzielić się moją pasją i skromną wiedzą z podobnymi mi zapaleńcami.

Pewnego dnia postanowiłem sprawdzić jak to wygląda w Polsce i wybrałem się na mecz jednej z dwóch drużyn we Wrocławiu. Traf chciał, że akurat w tym tygodniu domowy mecz grali Devils. I tak, trochę przypadkiem, zostałem ich kibicem 🙂 Potem moja sympatia niejako naturalnie przeszła na Panthers Wrocław, choć wciąż bardziej interesuję się futbolem zza oceanu.

W sierpniu 2014 r. zostałem zaproszony do współpracy z Wrocław Outlaws. Współprowdziłem z nimi youtubowy program „Goalline TV” oraz komentowałem domowe starcia Banitów aż do rozpadu tego klubu po sezonie 2017. W sezonie 2019 miałem przyjemność komentować w nSport+ mecze Panthers Wrocław w europejskich pucharach oraz XIV Polish Bowl.

Jeśli chcesz reklamować się na blogu, zaproponować współpracę lub po prostu wysłać mi maila, pisz na kontakt[małpa]nflblog.pl

Zdjęcie: Tomasz Woźny, Black & Light Studio

 

O ile nie zaznaczono inaczej, jestem autorem wszystkich tekstów na blogu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i przedruki bez mojej zgody zabronione.