O mnie

Nazywam się Krzysztof Krzemień. Prywatnie mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem nieruchomościami. Od lat dużo piszę na różne tematy, także jako freelancer. Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę zapraszam do kontaktu.

Zobacz mój profil na Goldenline

Moją przygodę z futbolem amerykańskim zacząłem od oglądania Super Bowl na Canal+, kiedy PLFA jeszcze nie istniała. W miarę upływu czasu coraz mocniej interesowałem się tym sportem, jednak dopiero od kilku lat, dzięki internetowi, jestem w stanie śledzić rozgrywki NFL, w której kibicuję New England Patriots i Green Bay Packers.

Pewnego dnia postanowiłem sprawdzić jak to wygląda w Polsce i wybrałem się na mecz jednej z dwóch drużyn we Wrocławiu. Traf chciał, że akurat w tym tygodniu domowy mecz grali Devils. I tak, trochę przypadkiem, zostałem ich kibicem :) Potem moja sympatia niejako naturalnie przeszła na Panthers Wrocław, choć wciąż bardziej interesuję się futbolem zza oceanu.

W sierpniu 2014 r. zostałem zaproszony do współpracy z Wrocław Outlaws. Współprowdziłem z nimi youtubowy program „Goalline TV” oraz komentowałem domowe starcia Banitów aż do rozpadu tego klubu po sezonie 2017.

Jeśli chcesz reklamować się na blogu, zaproponować współpracę lub po prostu wysłać mi maila, pisz na kontakt[małpa]nflblog.pl