Stadiony Topligi vol. 8

Warsaw Eagles – Panthers Wrocław

Ocenia: Rafał, kibic Panthers

To ostatni mecz wyjazdowy Panthers w tym sezonie. Po raz kolejny Warszawa – tym razem Orły.

Dojazd

Do Warszawy dojazd bezproblemowy. Czy to samochodem, autobusem czy pociągiem. Trasy krajowe są coraz lepszej jakości i jedzie się zdecydowanie bardziej komfortowo i szybciej.

Stadion

Ceny biletów? 15zł ulgowy, 25 normalny dostępne na Eventim i przy kasie stadionu. Parking przed stadionem darmowy.

Wejście na stadion

Po przejściu przez bramki wchodzimy na stadion i trybuny. Po prawej od muraw umieszczono wszelkie atrakcje kulinarno zabawowe. Od grilla, greckie jedzenie, herbaty ze świata, dmuchany zamek dla dzieci po stoisko z gadżetami Eagels. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Atrakcje, także dla najmłodszych Stoisko z gadżetami Warsaw Eagles

Na trybunach dopingowało mocno Orle Gniazdo – klub kibica Eagels. Bardzo fajna animacja kibiców co przekładało się na dobry doping jednej jak i drugiej strony. Całość było wpierane przez maskotkę Orłów.

Maskotka Orłów

Stadion Polonii to obiekt, który widział już nie jedną imprezę i doskonale jest do tego przygotowany. Kryte trybuny, dobra widoczność sprawiają, że mecz ogląda się bez żadnych problemów.

Widok na boisko Trybuna

Na boisku było widać tablicę zegarowo wynikową. Ciut mała jak na taki stadion, ale była i zawsze można było potwierdzić wynik jak i czas.

Zegar meczowy

Atrakcje

W trakcie przerwy meczu odbył się występ zespołu cheerleaderek.

Występ w przerwie

Komentarz na stadionie

Całe spotkanie komentował prezes Polskiego Związku Futbolu Amerykańskiego – Jędrzej Stęszewski. Komentarz meczu i tego co widzimy na boisku jak najbardziej poprawny. Ciut zabrakło mi większej ilości tłumaczenia zasad dla nowych kibiców przybywających na stadion. Czasami także były problemy ze zrozumieniem komentatora, ale tutaj jakieś drobne ustawienia nagłośnienia chyba, bo całość za chwilę wracała do normy.

Prezes PZFA w roli komentatora

Podsumowując mecz – całość zorganizowana bardzo dobrze. Dużo atrakcji dla każdego. Świetne zachowanie kibiców gospodarzy (jeszcze raz dzięki za fajne przyjecie i miłą atmosferę na trybunach!). Całość to sprawia, że mecze Eagels są fajnym widowiskiem. Do poprawy można by było zadbać o nowych kibiców i potłumaczyć trochę więcej zasad.

  • cena biletu: 15/25 zł
  • stadion: 3
  • zachowanie kibiców gospodarzy: 3
  • gastronomia: 3
  • komentarz: 2
  • atmosfera: 3

Zobacz też

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *