Projekt „Stadiony Topligi”. Zapraszamy kibiców do udziału!

Młody kibic Panthers WrocławZa trzy tygodnie startuje Topliga PLFA. Tym razem w najwyższej klasie rozgrywkowej rywalizować będzie osiem drużyn. Jak wyglądają mecze w różnych zakątkach Polski? Gdzie są najlepsi fani, na jakim stadionie pracuje najlepszy komentator, w jakim mieście sprzedają najlepsze hot-dogi? Na łamach NFL Bloga oddaję głos kibicom. Szukam chętnych do udziału w projekcie „Stadiony Topligi”.

W ramach projektu szukam fanów ekip topligowych, którzy jeżdżą za swoją drużyną na spotkania wyjazdowe. W ramach projektu po każdym meczu uczestnicy będą pisali krótkie podsumowanie dotyczące przyjęcia przez fanów gospodarzy, dodatkowych atrakcji, dojazdu na stadion, czyli całego, jak to mawiają Amerykanie „stadionowego doświadczenia”. Na koniec sezonu postaramy się wspólnie wybrać ten najlepszy stadion Topligi PLFA.

Pomysłodawcą i pierwszym uczestnikiem projektu jest Rafał, kibic Panthers Wrocław. Teraz szukamy fanów pozostałych siedmiu Topligowych drużyn. Wymagamy jedynie zobowiązania do wysyłania krótkich relacji z każdego wyjazdu według ustalonego wcześniej schematu, umiejętności zrobienia kilku zdjęć (może być nawet smartfonem) oraz pasji do futbolu. Blog na razie na siebie nie zarabia, więc nie mogę zaproponować żadnego wynagrodzenia, ale z przyjemnością umieszczę przy Waszej relacji link do Waszego bloga, strony firmowej, profilu na Twitterze/Instagramie czy innej strony social media.

Na zgłoszenia czekamy na Facebooku oraz na maila kontakt[maupa]nflblog.pl. Jeśli projekt wypali, w przyszłym sezonie chcielibyśmy go rozszerzyć o PLFA I i PLFA II 🙂

Zobacz też

3 komentarze

  1. Czy kibice nie związani z żadną topligową drużyną mogą dołączyć się do zabawy, będąc okazjonalnie na meczu najwyższej klasy rozgrywkowej?

    1. Szczerze mówiąc wolelibyśmy, żeby byli to kibice związani z topligowymi ekipami, ale jeśli jeździsz po różnych stadionach to wyślij namiar na kontakt[maupa]nflblog.pl, może zrobimy dodatkową rubrykę z „neutralsami” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *